KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Finał Powiatowy „Szkolnej Ligi Strzeleckiej”

W dniach 30 – 31 marca bieżącego roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim odbył się Finał Powiatowy „Szkolnej Ligi Strzeleckiej” z broni pneumatycznej. W zawodach wystartowała rekordowa liczba drużyn. Było ich łącznie 16 z tego sześć reprezentowało szkoły średnie i aż dziesięć gimnazjów z terenu Powiatu Janowskiego.

W klasyfikacji drużynowej szkół średnich miejsce pierwsze i drugie zajęły drużyny Zespołu Szkół im. W. Witosa z Janowa Lubelskiego i tak miejsce I drużyna w składzie Groszek M., Janiec A., Bielak G. Z wynikiem 406 pkt., na miejscu II drużyna w składzie Janiec A., Baran P., Kulpa K., z rezultatem 347 pkt. Podczas zawodów prowadzona była również klasyfikacja indywidualna w poszczególnych kategoriach i tak w klasyfikacji pistoletu pneumatycznego miejsce pierwsze zdobyła Groszek Małgorzata z wynikiem 155 pkt., miejsce drugie Janiec Arkadiusz z wynikiem 143 pkt. oboje reprezentują naszą szkołę. W klasyfikacji karabinu na miejscu drugim uplasował się Janiec Arkadiusz z wynikiem 134 pkt. a na miejscu trzecim Baran Patrycja z rezultatem 125 pkt., miejsce czwarte zajęła Bielak Gabriela z rezultatem 117 pkt., a na pozycji ósmej uplasowała się Kulpa Karolina z wynikiem 79 pkt. wszyscy reprezentują Zespół Szkół im. W. Witosa w Janowie Lubelskim.

Zawody te sfinansował Powiat Janowski wraz z Zespołem Szkół gospodarzem zawodów.

Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami oraz galerią fotograficzną zapraszamy na sportową stronę Zespołu Szkół www.sportcd.za.pl lub stronę szkolnego Koła LOK www.szkolne-kolo-lok.za.pl.