KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Aktualności

 

Nasz pomysł na Twoje wakacje, czyli kursy i staże w ZS Witos

W naszej szkole nie ma czasu na monotonię i nudę, aktywnie działamy nawet w wakacje. Dla uczniów Technikum Zawodowego im. W. Witosa przygotowaliśmy ciekawą ofertę staży wakacyjnych i kursów zawodowych.

Już po raz kolejny w wakacje szkoliliśmy uczniów, tym razem był to kurs wózka widłowego, kurs z zakresu obsługi geodezyjnych programów graficznych oraz kurs barmański.

Miło nam, że uczniowie tak ochoczo przychodzili do szkoły i zgłębiali tajniki wiedzy w dziedzinie geodezji, barmaństwa oraz obsługi wózków jezdnych.

Tuż przed wakacjami zakończyliśmy kurs kadry i płace oraz kurs profesjonalnego parzenia kawy – barista.

W tychże kursach zawodowych przeszkoliliśmy ogółem 60 beneficjentów. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności przydadzą się naszym uczniom w przyszłości.

Zespół zarządzający projektem „Krok w zawodową przyszłość”:
Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

Galeria zdjęć

   

Wakacyjna przygoda stażystów z Witosa

Już po raz trzeci nasi uczniowie mają możliwość skorzystania z wakacyjnych staży organizowanych w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Krok w zawodową przyszłość”.

W te wakacje staż odbędzie 60 uczniów technikum zawodowego z różnych zawodów. Staż u pracodawcy jest dla każdego ucznia okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz do uzyskania dodatkowej wiedzy praktycznej.

Głosy opiekunów stażystów są zgodne, że to jest to bardzo konstruktywny czas dla uczniów, u których widać chęć nabycia nowej wiedzy i umiejętności. Często stażyści stanowią pomoc w codziennej rutynie zakładowych obowiązków, a czasem staże owocują szerszą współpracą już po ich zakończeniu.

Staż zawodowy to czas, w którym młodzi ludzie mogą zetknąć się z praktyką i potwierdzić słuszność wybranego przez siebie kierunku. Dotąd tajniki przyszłego zawodu poznawali jedynie w teorii, a staż umożliwia spotkanie z realnym klientem, jego wymaganiami, fachowym oprogramowaniem itp.

Sami stażyści, pytani o odbywaną praktykę wyrażają swoje zadowolenie i entuzjazm. Mówią o konkretnych umiejętnościach, które zdobyli i o cennym, często pierwszym, ważnym doświadczeniu zawodowym. W większości z ochotą podjęliby powtórnie wyzwanie, jeśli byłaby taka możliwość, bo żadna, nawet najlepiej podana teoria nie zastąpi praktyki, a jako dodatkowy atut postrzegają możliwość zarobienia pieniędzy, często pierwszych, na własne potrzeby.

Zespół zarządzający projektem:
Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

   

Krok w zawodową przyszłość uczniów
Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim

Dzięki realizacji projektu „Krok w zawodową przyszłość” uczniowie Technikum Zawodowego im. W. Witosa z Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim mogą stale rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności zawodowe.

Od września 2018 roku przeprowadziliśmy następujące szkolenia i kursy:

Były to kursy i szkolenia skierowane zarówno do uczniów jak i nauczycieli. Ogółem w tym okresie przeszkoliliśmy 90 uczniów oraz 18 nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Następny etap realizacji projektu przed nami. Na 2019 rok zaplanowaliśmy kolejne atrakcyjne kursy i szkolenia oraz staże zawodowe dla uczniów i nauczycieli.

specjalista ds. organizacyjnych
Renata Myszak

Galeria zdjęć

   

Inwestujemy w naszych uczniów, czyli szkolenia i kursy w „ZS Witos”

Mówi się, że najlepszą inwestycją dla każdego rozwijającego się społeczeństwa jest człowiek. Natomiast podstawą rozwoju każdego regionu są wykształceni i kreatywni mieszkańcy.

Zarówno dyrekcja jak i nauczyciele Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim czynią starania, aby nasz powiat stale wzbogacał się o nowych, dobrze wykształconych młodych ludzi, którzy będą się przyczyniali do rozwoju całego naszego regionu. Wiemy, że nie ma co budować nowoczesnych przedsiębiorstw, jeżeli nie wykształcimy kadry umiejącej korzystać z istniejących możliwości.

W związku z tym nasza szkoła realizując projekt „Krok w zawodową przyszłość” stale motywuje uczniów do podejmowania wysiłku związanego ze zdobywaniem tychże nowych umiejętności.

Aby zdobyć wspomniane nowe umiejętności wystarczy być uczniem technikum zawodowego w Zespole Szkół w Janowie Lubelskim i wziąć udział w naszym projekcie.

Więcej...
Galeria zdjęć

   

Młodzi barmani kształcą się u „Witosa”

Wakacje w Zespole Szkół w Janowie Lubelskim to dla uczniów czas nabywania nowych umiejętności i kompetencji zawodowych. Dzieje się to za sprawą kursów organizowanych w ramach projektu „Krok w zawodową przyszłość”.

Kurs barmański to jedna z propozycji, która została skierowana do uczniów technikum zawodowego z naszej szkoły. Do udziału w kursie zakwalifikowani zostali pełnoletni uczniowie z najwyższą średnią ocen z przedmiotów zawodowych.

W ramach kursu uczniowie poznają charakterystykę zawodu barmana, sposób organizacji baru, towaroznawstwo i technologię napojów oraz podstawowe sposoby i techniki mixowania.

Najcenniejsze i najbardziej atrakcyjne dla uczniów są zajęcia praktyczne, czyli sposoby i zasady komponowania napojów mieszanych. Uczniowie ćwiczą różnorodne techniki miksowania: shaking, blending, building oraz doskonalą sztukę prezentacji – Flair, czyli podstawowe i zaawansowane triki barmańskie. Obecny kurs barmański jest już piątą edycją tego szkolenia zawodowego dla naszych uczniów. A kolejne kursy nadal przed nami.

kadra projektu:
Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

Galeria zdjęć

   

"Wakacyjne klimaty" w Zespole Szkół w Janowie Lubelskim,
czyli kurs kuchni śródziemnomorskiej

   

Kulinarno- cukiernicze fantazje,
czyli zabawa z masą cukrową i czekoladą na kursie
„dekoracje cukiernicze"

   

Nowe kompetencje i dodatkowe kwalifikacje
czekają na uczniów u „Witosa”

Wysoka jakość kształcenia zawodowego, zdobywanie nowych uprawnień oraz kwalifikacji to główne cele, jakie stawiamy sobie w Technikum Zawodowym im. W. Witosa w Janowie Lubelskim.

Realizujemy powyższe cele poprzez systematyczną i rzetelną naukę w szkole oraz przez podejmowanie dodatkowych działań w formie zajęć dodatkowych i kursów organizowanych w ramach projektów unijnych.

To właśnie za sprawą projektu „Krok w zawodową przyszłość” w czasie wakacji organizujemy kursy oraz szkolenia, które będą okazją dla naszej młodzieży na zdobycie nowych kompetencji i przyczynią się do wzbogacenia zdobytego w szkole doświadczenia zawodowego.

Cykl szkoleń rozpoczynamy od kursu sporządzania potraw kuchni śródziemnomorskiej oraz kursu barmańskiego i kursu dekoracje cukiernicze

kadra projektu:
Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

Galeria zdjęć

   

Wakacyjne staże czas zacząć

Od 2 lipca 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim rozpoczęli staże zawodowe, które są organizowane zarówno na terenie naszego powiatu jak i poza nim. W te wakacje z tej formy wsparcia skorzysta kolejnych 60 uczniów technikum zawodowego.

Warto podkreślić, że uczniowie każdego typu technikum będą zdobywali doświadczenie zawodowe i umiejętności praktyczne w warunkach rzeczywistej pracy.

Każdy uczeń otrzyma wynagrodzenie w wysokości 1 600,00 zł oraz zwrot kosztów dojazdu. Uczniowie odbywający staż w Lublinie dodatkowo mają zapewniony nocleg i wyżywienie oraz bilet miesięczny umożliwiający swobodne poruszanie się po mieście.

Powyższe działania są realizowane w ramach projektu „Krok w zawodową przyszłość”.

kadra projektu:
Kinga Jargiło, Renata Myszak, Izabela Mak

   

Kurs „Kadry i płace” bez tajemnic,
czyli czego uczymy w Zespole Szkół w Janowie Lubelskim

W związku z realizacją projektu „Krok w zawodową przyszłość” w naszej szkole od czerwca 2018 r. prowadzimy kurs „Kadry i płace”. Jest to propozycja skierowana do uczniów technikum zawodowego w Zespole Szkół w Janowie Lubelskim.

Obecną grupę stanowią absolwenci technikum logistycznego. Uczniowie podczas zajęć poznają tajniki pracy w dziale kadr i płac oraz nabywają wiadomości z zakresu prawa pracy. Dużą część zajęć stanowią ćwiczenia praktyczne, dzięki czemu młodzież nabywa przydatne umiejętności związane z rozliczaniem czasu pracy, wypełnianiem PIT-ów, prowadzeniem dokumentacji i pracą na specjalistycznym oprogramowaniu.

Mamy nadzieję, że zdobyte w naszej szkole umiejętności i kwalifikacje umożliwią absolwentom Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim pewne wejście na rynek pracy. Wszystkim uczestnikom projektu życzymy powodzenia w dalszej drodze edukacyjno-zawodowej.

Zarząd projektu:
Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

   

Zaproszenie

Wszystkich uczniów zakwalifikowanych na wakacyjne staże zapraszamy na zebranie informacyjne, które odbędzie się dnia 15.06.2018 r. o godzinie 12: 00 w sali nr 3.

Zespół Projektowy

 

Rozwijamy pasje i odkrywamy talenty,
czyli uczeń w nowoczesnej szkole

Zespół Szkół w Janowie Lubelskim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich uczniów realizuje różnorodne inicjatywy wpływające na wszechstronny rozwój uczniów i nadające im dodatkowe kompetencje i kwalifikacje. Dzieje się tak za sprawą projektu „Krok w zawodową przyszłość”, który jest realizowany przez naszą szkołę od czerwca 2017 roku – mówi dyrektor szkoły Pani Teresa Biernat.

Oto, jakie propozycje mieliśmy dla naszych uczniów, którzy chcieli nauczyć się czegoś nowego oraz zdobyć dodatkowe umiejętności praktyczne:

Ogółem w tychże kursach przeszkoliliśmy w 2018 roku już 120 uczniów.

Jak widzimy współczesna i aktywna szkoła nawet po lekcjach tętni życiem. Nasze kursy odbywają się zazwyczaj w soboty i w niedziele lub w dni wolne od nauki, czyli w ferie letnie i zimowe. Uczniowie uczestniczący w kursach mają zapewnione wyżywienie, więc podczas przerwy spotykają się na wspólnym obiedzie.

Największą satysfakcją dla prowadzących ten projekt jest zadowolenie uczniów oraz niejednokrotnie wypowiadane przez prowadzących słowa: „takich ambitnych uczniów i takiej utalentowanej grupy jeszcze nie mieliśmy”

W gronie naszych uczniów są prawdziwe talenty kulinarne i artystyczne, które zostały odkryte podczas naszych zajęć carvingu, florysty, baristy, dekorowania stołów. Uczniowie świetnie radzili sobie też na innych kursach jak chociażby na kursie kasy fiskalnej, kursie barmańskim, kursie animatora czasu wolnego. O zadowoleniu uczniów z projektu świadczy również 100% frekwencja na zajęciach.

A od czerwca ponownie ruszmy z nowymi zajęciami i kursami. Będą nowości, będą nowi uczestnicy i miejmy nadzieję będzie ciekawie, efektywnie oraz kreatywnie - informuje kierownik projektu Pani Kinga Jargiło wraz z pracownikami projektu Panią Izabelą Mak i Panią Renatą Myszak.

Kinga Jargiło

Galeria zdjęć

   

Aktywnie, ciekawie i kreatywnie – czyli jak spędzić ferie u „Witosa”

Dla uczniów Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim ferie zimowe rozpoczęły się dość nietypowo, czyli od kursu profesjonalnego parzenia kawy – barista. Nasi gastronomowie i hotelarze pod okiem szkoleniowców uczyli się jak przygotować kawę espresso, espresso doppio, ristretto, lungo oraz napoje kawowe z mlekiem i dodatkami smakowymi. Uczniowie ćwiczyli też sztukę rysowania na kawie – latte art.

Na kolejnym kursie – obsługi kelnerskiej nasza młodzież zgłębiała tajniki psychologii sprzedaży, zasad organizacji imprez zbiorowych oraz prawidłowego prowadzenie rozmów z gośćmi restauracji i przede wszystkim tajniki fachowej obsługi kelnerskiej.

Więcej...
Galeria zdjęć

 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM

którego przedmiotem jest
przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim – 28 części

 1. Ogłoszenie
 2. Istotne Warunki Zamówienia wraz z załącznikami
  1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
  2. Wzór Umowy
  3. Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
  4. Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
  5. Wzór informacji o tym, że wykonawca nie należy/należy do grupy kapitałowej
  6. Wzór Formularza Ofertowego
 3. Informacja o udzieleniu zamówienia

Data zamieszczenia: 10-01-2018Data zamieszczenia: 22-01-2018

 

Kolejny krok w zawodową przyszłość uczniów i szkoły

Zespół Szkół w Janowie Lubelskim podejmuje liczne inicjatywy mające na celu rozwój uczniów i nauczycieli oraz wzbogacanie bazy dydaktycznej szkoły.

W ostatnim czasie w ramach realizacji projektu „Krok w zawodową przyszłość” doposażono pracownie zawodowe w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Ogółem wydano na ten cel 46 939,26 zł.

Dzięki zakupom dokonanym dla pracowni obsługi konsumenta i pracowni gastronomicznej uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum hotelarskiego stają się profesjonalistami w swoim zawodzie. Dzieje się tak dlatego, że podczas zajęć praktycznych mogą ćwiczyć na najnowszym sprzęcie, którego nie powstydziłby się nowoczesny obiekt gastronomiczny i hotelarski. Zakupiono między innymi: ekspres ciśnieniowy do kawy, chłodziarko-zamrażarkę, naleśnikarkę, podgrzewacz do potraw, pokrowce na krzesła, obrusy, skirtingi itp. Obecnie trwają prace nad utworzeniem pracowni hotelarskiej, czyli nowoczesnej recepcji hotelowej z niezbędnym sprzętem.

Pracownia logistyczna wzbogaciła się o wózek paletowy, który już wkrótce będą obsługiwali nasi logistycy. Zakupiono też plansze, modele, podręczniki oraz tablicę i specjalistyczne oprogramowanie.

Geodeci zyskali oczekiwany od dawna sprzęt na zajęcia praktyczne. Teraz żadne pomiary nie będą już dla nich straszne, bo poza tachimetrami, statywami, pryzmatami z obudową, ruletkami geodezyjnymi, dalmierzami laserowymi i tyczkami składanymi nasi uczniowie otrzymali również ubranie robocze na zajęcia terenowe.

Z części sprzętu geodezyjnego będą mogli korzystać leśnicy, których pracownia wzbogaci się o nową pilarkę łańcuchową.

Mamy nadzieję, że dokonane zakupy przyczynią się do większego zaangażowania uczniów na zajęciach i przełożą się na jeszcze wyższe wyniki na egzaminach zawodowych.

Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

 

Szkoła, staż i co dalej?

Wrzesień 2017 roku to w Zespole Szkół w Janowie Lubelskim rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz czas podsumowania działań w ramach wakacyjnej edycji projektu „Krok w zawodową przyszłość”.

Podsumowanie działań jest związane z podaniem do Instytucji Zarządzającej stopnia realizacji wskaźników, rozliczenia zakończonych zadań oraz z umieszczeniem w szkolnych pracowniach zawodowych zakupionych pomocy dydaktycznych i sprzętu. W okresie wakacji odbyły się 892 godziny szkoleń, w których wzięło udział 114 uczestników, w tym 49 maturzystów. Zakupiono również sprzęt do pracowni gastronomicznej i obsługi konsumenta. Przyznano 60 stypendiów stażowych. Podpisano umowę na staż z 25 pracodawcami.

Jednak dla realizujących projekt: dyrekcji, kadry zarządzającej, kadry szkoleniowej i dla obsługi projektu ważne jest coś jeszcze. Otóż zadajemy sobie pytanie: co o kursach, szkoleniach i stażach sądzą uczestnicy projektu, czyli nasi uczniowie.

Dawid - absolwent technikum żywienia i usług gastronomicznych, który odbył staż i wziął udział w kursach mówi: „Projekty, jakie realizuje nasza szkoła są jak najbardziej udane! Jestem bardzo zadowolony, bo dzięki odbytemu stażowi w Hotelu Europa w Lublinie, teraz jako student kontynuuję współpracę z tym hotelem. Daje mi to możliwości dorobienia sobie pieniędzy, jak również dalszej nauki w zawodzie, czyli uzyskania doświadczenia zawodowego. Podczas stażu nauczyłem się bardzo dużo. Spotkałem wspaniałych ludzi w pracy oraz zwiedziłem miasto wraz z moimi przyjaciółmi. Dzięki projektowi, mogłem również wziąć udział w bardzo ciekawych kursach baristy i barmana. To dzięki nim mam nowe możliwości podjęcia pracy w trochę innym charakterze. Uważam, że każda szkoła powinna brać udział w takich przedsięwzięciach, ponieważ to otwiera wiele nowych możliwości dla uczniów i przyszłych pracowników. Jestem bardzo wdzięczny szkole za możliwość wzięcia udziału w kursie jak i stażu”.

Magdalena - absolwentka hotelarstwa twierdzi, że zaskoczyła ją propozycja pracy w pięciogwiazdkowym hotelu w Lublinie. Propozycję tę otrzymała po zakończeniu naszego stażu. –„Tylko ze względu na to, że rozpoczynam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie muszę odmówić i niestety nie mogę pracować w Lublinie. Ale dzięki stażowi już mam doświadczenie w pracy, mogłam poszerzyć swoje umiejętności, a także zobaczyć jak w rzeczywistość wygląda praca w hotelu. Panowała tam bardzo miła atmosfera. Wymagali od nas rzetelnej pracy, zorganizowania, punktualność i nienagannego zachowania. Dużo się tam nauczyłam i wiem że pomoże mi to przyszłej pracy. Oczywiście zdobyłam też nowe umiejętności uzyskane na kursach: barmańskim, baristy i obsługi kelnerskiej. Słyszałam, że moja koleżanka z klasy - Ilona od października rozpoczyna pracę w jednym z hoteli w Lublinie. Była tam na stażu i teraz będzie tam pracowała”.

Nasi logistycy również znaleźli zatrudnienie zarówno w firmach, w których odbyli staż jak i innych przedsiębiorstwach. Tak właśnie pracę otrzymał Sylwek, który pracuje w firmie, w której był na stażu. Ponadto uczeń uzyskał uprawnienia na wózek widłowy, podobnie jak jego koledzy i koleżanki z technikum.

Dominika mówi: „Ukończyłam technikum logistyczne i obecnie pracuję w Lublinie. A zaczęło się od złożenia CV w kilku lubelskich firmach. Później była rozmowa kwalifikacyjna, na której dowiedziałam się, że spośród innych kandydatów wyróżniało mnie to, że zdałam bardzo dobrze egzamin zawodowy i mam dodatkowe kwalifikacje (kurs kasy fiskalnej, transport i spedycja) oraz odbyłam już staż zawodowy krajowy (Trans-Pal Mrówka Janów Lubelski) i zagraniczny w Grecji. Dzięki temu, że wzięłam udział w projekcie moje CV było obszerniejsze i miałam większe szanse na pracę. Cieszę się, że wybrałam właśnie tę szkołę”.

Mamy nadzieję, że kolejne grupy stażystów (120 osób) będą również dzieliły się z nami takimi pozytywnymi opiniami. Dzięki tym słowom wypowiedzianym przez uczestników projektu stwierdzamy, że warto podejmować wysiłek związany zarówno z napisaniem wniosku jak i realizacją projektu. Wszystkie prace związane z przygotowaniem dokumentacji, jak też samo pisanie wniosku nie jest prostym zadaniem. Trwa to czasami nawet kilkanaście miesięcy, o czym zapewne wiedzą wszystkie jednostki samodzielnie pozyskujące środki z Unii Europejskiej. Jednak stwierdzamy, że było warto!

Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

 

Data zamieszczenia: 29-09-2017

 

Data zamieszczenia: 22-09-2017

 

Data zamieszczenia: 21-09-2017

 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM

którego przedmiotem jest
przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim w ramach projektu „Krok w zawodową przyszłość”

 1. Ogłoszenie
 2. Istotne Warunki Zamówienia wraz z załącznikami
  1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
  2. Wzór Umowy
  3. Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
  4. Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
  5. Wzór informacji o tym, że wykonawca nie należy/należy do grupy kapitałowej
  6. Wzór Formularza Ofertowego
 3. Informacja o udzieleniu zamówienia

Data zamieszczenia: 29-09-2017

 

Zespół Szkół w Janowie Lubelskim
gwarancją dobrego startu w zawodową przyszłość

Letnia przerwa wakacyjna to dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim czas zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Dzieje się to za sprawą realizowanego przez szkołę projektu „Krok w zawodową przyszłość”. Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WL na lata 2014-2020 w zakresie Osi Priorytetowych 9-12 RPO WL 2014-2020.

Dzięki staraniom zespołu projektowego wsparciem zostali objęci zarówno uczniowie jak i absolwenci technikum zawodowego. Było to dla nas szczególnie ważne, aby młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy byli już na starcie wyposażeni w doświadczenie zawodowe. Stąd właśnie od 1 lipca 2017 roku 60 uczniów realizuje staże wakacyjne.

Staże są okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w warunkach rzeczywistej pracy w danej branży jak też doskonałą lekcją praktycznej nauki zawodu. Cieszymy się, że tak liczne grono pracodawców wyraziło chęć współpracy z naszą szkołą.

Niezmiernie miło było nam odwiedzać firmy, w których pracodawcy bardzo dobrze wypowiadali się na temat kompetencji zawodowych, umiejętności oraz zaangażowania naszych uczniów. Niejednokrotnie słyszeliśmy opinię, że nasi uczniowie są jednymi z najlepszych stażystów. Tak dla przykładu usłyszeliśmy o naszych hotelarzach odbywających staż w Hotelu Alter *****w Lublinie. Równie pozytywne opinie zbieramy od opiekunów naszych geodetów, logistyków, gastronomów i leśników.

Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że dzięki swoim umiejętnościom zawodowym, zdyscyplinowaniu i sumienności są w stanie wiele osiągnąć i mogą pozytywnie wyróżnić się spośród swoich kolegów i koleżanek z innych, nawet renomowanych szkół. A dla nas jest to kolejny przykład na to, że w naszej szkole mamy wspaniałą i ambitną młodzież, z której możemy być dumni.

Kinga Jargiło, Izabela Mak, Renata Myszak

 

W związku z zakończeniem udziału uczniów w stażach prosimy o dotarczanie do biura projektu dokumentów potwierdzających udział w stażu tj. Karta czasu odbywania stażu, Certyfikat odbycia stażu oraz Wniosek o przyznanie stypendium stazowego.

Dodatkowo uczniowie mogą starać się o zwrot kosztów dojazdu na staż na podstawie wypełnionego Oświadczenia do celów zwrotu kosztów przejazdu oraz Wniosek o zwrot kosztów dojazdu na staż. Zasady zwrotu kosztów dojazdu określa Regulamin zwrotu kosztów dojazdu na staże realizowane w ramach projektu "Krok w zawodową przyszłość" oraz w dokumencie Zasady wypłacania zwrotu kosztów dojazdu na staż.

 

 

 

 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM

którego przedmiotem jest
świadczenie usług noclegowych i restauracyjnych dla 30 uczniów Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim w ramach projektu „Krok w zawodową przyszłość”

 1. Ogłoszenie
 2. Istotne Warunki Zamówienia wraz z załącznikami
  1. Wykaz miejsc odbywania stażu
  2. Wzór Umowy
  3. Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
  4. Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
  5. Wzór informacji o tym, że wykonawca nie należy/należy do grupy kapitałowej
  6. Wzór Formularza Ofertowego
 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM

którego przedmiotem jest
zapewnienie usług cateringowych świadczonych dla uczestników szkoleń organizowanych przez Zespół Szkół w Janowie Lubelskim w ramach realizacji projektu „Krok w zawodową przyszłość”

 1. Ogłoszenie
 2. Istotne Warunki Zamówienia wraz z załącznikami
  1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
  2. Wzór Umowy
  3. Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
  4. Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
  5. Wzór informacji o tym, że wykonawca nie należy/należy do grupy kapitałowej
  6. Wzór Formularza Ofertowego
 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM

którego przedmiotem jest
przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim – 14 części

 1. Ogłoszenie
 2. Istotne Warunki Zamówienia wraz z załącznikami
  1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
  2. Wzór Umowy
  3. Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
  4. Wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
  5. Wzór informacji o tym, że wykonawca nie należy/należy do grupy kapitałowej
  6. Wzór Formularza Ofertowego
 

Chcesz mieć dobrą pracę i pozwolić sobie na fantazje?

Chcesz być wziętym pracownikiem?

Ten projekt jest dla Ciebie !!!

• Zajęcia specjalistyczne
• Staże zawodowe

Gdzie?

W Zespole Szkół w Janowie Lubelskim

Kto?

Uczniowie Technikum Zawodowego im. Wincentego Witosa

Zapisz się na zajęcia teraz – później poradzisz sobie sam! Już trwa rekrutacja do projektu:

„Krok w zawodową przyszłość”

Formularze zgłoszeniowe składamy do sekretariatu
od 24 kwietnia 2017 roku

 
Copyright © Zespół Szkół w Janowie Lubelskim
Wykonanie i administracja: mgr inż. Michał Łukasz